Koszt wysyłki: od 19,00 zł
Stan magazynowy:
Stan produktu: Nowy
| Nazwa | Komputer do gier VAKO Intel i5-10400F 16GB RTX 5060 1TB 600W W11Pro czarny |
| Procesor | Intel i5 10400F do 4,3 GHz LGA 1700 |
| Ilość rdzeni/wątków | 6/12 |
| Pasta termo | Hydronaut lub o nie gorszej specyfikacji |
| Chłodzenie procesora | Zalman CNPS9X PERFORMA (ciche i wydajne) |
| Płyta główna | BIOSTAR TZ590 ATX 4x DDR4 Z590 |
| Pamięć RAM | 16GB DDR4 3200 MHz DUAL z radiatorkami |
| Dysk twardy SSD | 1000 GB (1TB) |
| Dysk HDD | opcja |
| Karta graficzna Nvidia | Gigabyte Windforce RTX 5060 8GB GDDR7 OC |
| Zasilacz firmowy | 600 W Bronze |
| Obudowa | KRUX VAKO |
| Karta sieciowa LAN | Tak, 2,5 GB/s |
| Karta sieciowa WiFi z BT | brak, opcja za dopłatą |
| Wentylatory | 4x12 cm ARGB |
| System operacyjny | Windows 11Pro |
| Gwarancja | 24 msc "Zero problemu" typu door to door |
| RATY Allegro | np. 15x |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.