Koszt wysyłki: od 19,00 zł
Stan magazynowy:
Stan produktu: Nowy
Ekstremalny komputer do gier jak i do pracy:
Komputer do gier oraz pracy 217 INF INTEL PRO i9-14900KF 96GB DDR5 RTX 5080 2TB 1200W W11Pro czarny

Streamuj, twórz i rywalizuj na najwyższym poziomie dzięki najlepszym w branży funkcjom i najnowszej architekturze hybrydowej. Procesor oferuje do 6,0 GHz maksymalnej częstotliwości taktowania oraz 24 rdzeni i 32 wątków. Procesor ze zintegrowaną AI optymalizuje funkcje inteligentnej wydajności, dzięki którym komputer szybko uczy się i dostosowuje do tego, co robisz. Odkryj możliwości procesorów Intel® Core™ ze zintegrowanymi funkcjami AI. Zwycięskie połączenie dla użytkowników komputerów. Poznaj nowe sposoby korzystania z komputera i nawiązywania interakcji. Zyskaj wyższą wydajność, większy komfort użytkowania i doskonałą rozrywkę.

Najnowsza wersja niezawodnej architektury hybrydowej zapewni Ci wydajność podczas rozgrywki na najwyższym poziomie oraz moc pozwalającą robić wszystko. Rdzenie wydajnościowe (Performance) uwalniają możliwości optymalizacji najnowszych gier i oprogramowania. Rdzenie energooszczędne (Efficient) zapewniają moc potrzebną do wielozadaniowości podczas pracy, zabawy i przede wszystkim wspólnej gry. Intel Thread Director zapewnia płynne rozgrywki, dbając o to, aby zadania w tle nie spowalniały działania Twojego komputera. Dostosuj moc procesora do swoich potrzeb dzięki Intel® Etreme Tuning Utility.
Bardzo wydajne i ciche chłodzenie wodne : Thermalright-TR Mjolnir Vision 360 UB PRO ARGB z ekranem LCD

Bardzo wydajna, ultra cicha karta graficzna : Gigabyte GeForce RTX 5080 WINDFORCE OC S FF 16G 256BIT GDDR7

Wydajna, nowoczesna, stylowa płyta główna : Asus TUF GAMING B760 WIFI, PCIe 5 gen z DDR5

Super wydajne pamięci DDR5 96GB 6400 MHz CL38 dual
| Nazwa | Komputer do gier oraz pracy 217 INF INTEL PRO i9-14900KF 96GB DDR5 RTX 5080 2TB 1200W W11Pro czarny |
| Procesor | Intel i9-14900KF 6 GHz LGA 1700 |
| Ilość rdzeni/wątków | 24/32 |
| Pasta termo | Hydronaut lub o nie gorszej specyfikacji |
| Chłodzenie procesora WODNE | Thermalright-TR Mjolnir Vision 360 UB PRO ARGB czarna LCD link lub nie gorsze (bardzo wydajne i ciche, z ekranem LCD) |
| Płyta główna | ASUS TUF GAMING B760-PLUS WIFI DDR5 z PCIe 5.0 link |
| Pamięć RAM | 96GB 2x48GB DDR5 6400 MHz czarne DUAL |
| Dysk twardy SSD | 2TB NVMe 4x4 2280 5000/4500MB/s |
| Dysk HDD | opcja |
| Karta graficzna Nvidia | Gigabyte GeForce RTX 5080 WINDFORCE OC S FF 16G 256BIT GDDR7 link |
| Zasilacz | 1200W 80+ GOLD ATX 3.1 PCIE 5 |
| Obudowa | Lian Li LANCOOL 217 INF White link |
| Karta sieciowa LAN | Tak, 2,5 GB/s |
| Karta sieciowa WiFi z BT | Tak |
| Wentylatory | 2x 180 mm ARGB + 14 cm ARGB (opcja 3x 12 cm ARGB revers na dole obudowy) |
| System operacyjny | Windows 11Pro |
| Inne opcja |
białe kable do zasilacza link za dopłatą przewód zasilający kartę graficzną ARGB za dopłatą - polecamy |
| Gwarancja | 36 msc "Zero problemu" typu door to door |
| RATY Allegro | 15x |
| Leasing | link |
| Proponowany monitor | link |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.