Koszt wysyłki: od 19,00 zł
Stan magazynowy:
Stan produktu: Nowy

Ekstremalny komputer do gier jak i do pracy.

AMD Ryzen™ 7 9800X3D to procesor, który przenosi gaming na zupełnie nowy poziom. Zaprojektowany na zaawansowanej architekturze ‘Zen 5’, oferuje bezkonkurencyjną wydajność w grach dzięki połączeniu 8 rdzeni i 16 wątków oraz imponującej częstotliwości do nawet 5.2 GHz. Dzięki zastosowaniu 4nm procesu technologicznego, Ryzen 7 9800X3D zapewnia doskonałą efektywność energetyczną i niskie zużycie mocy, co przekłada się na długotrwałe sesje gamingowe bez spadków wydajności. Procesor ten stanowi niezawodną podstawę dla graczy, którzy wymagają więcej od swojego sprzętu.
Dzięki nowoczesnej technologii 3D V-Cache, Ryzen 7 9800X3D oferuje aż 96 MB pamięci L3, co pozwala na jeszcze lepsze osiągi w grach i zwiększa stabilność podczas intensywnych rozgrywek. Lepsze odprowadzanie ciepła i wyższe zegary w porównaniu do poprzedniej generacji zapewniają niezawodność oraz jeszcze większe możliwości w każdej grze. Możesz spodziewać się wzrostu wydajności rzędu ~8% w grach oraz ~15% w zadaniach wielowątkowych, w porównaniu do modelu 7800X3D. To procesor, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających graczy i twórców.
Bardzo wydajne i ciche chłodzenie wodne : Thermalright Stream Vision 360 z ekranem LCD


Bardzo wydajna, ultra cicha karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 5080 AERO OC SFF 16G z rozszerzoną gwarancją do 4 lat !

Wydajna, nowoczesna, stylowa płyta główna z bardzo dobrą kartą dźwiękową ASRock B850 Steel Legend WiFi AM5 14 fazowa sekcja zasilania, PCIe 5 gen

Super wydajne pamięci DDR5 48GB 8000 MHz CL38

| Nazwa | Komputer do gier oraz pracy 217 INF AMD PRO Ryzen 7 9800X3D 48GB DDR5 RTX 5080 16GB 2TB 1200W W11Pro biała |
| Procesor | AMD Ryzen 7 9800X3D 96 MB do 5,2 GHz AM5 |
| Ilość rdzeni/wątków | 8/16 |
| Pasta termo | Hydronaut lub o nie gorszej specyfikacji |
| Chłodzenie procesora WODNE | Thermalright Stream Vision 360 LCD biały link lub nie gorsze (bardzo wydajne i ciche, z ekranem LCD) |
| Płyta główna | ASRock B850 Steel Legend WiFi AM5 4DDR5 ATX link |
| Pamięć RAM | 48GB 2x24GB DDR5 8000 MHz ARGB DUAL |
| Dysk twardy SSD | Lexar NQ790 2TB NVMe 4x4 2280 7000/6000MB/s |
| Dysk HDD | opcja |
| Karta graficzna Nvidia | Gigabyte GeForce RTX 5080 AERO OC SFF 16G 256BIT GDDR7 link |
| Zasilacz | Deepcool PX1200G 1200W 80+ GOLD PLATINUM ATX 3.0 PCIE 5 link |
| Obudowa | Lian Li LANCOOL 217 INF White link |
| Karta sieciowa LAN | Tak, 2,5 GB/s |
| Karta sieciowa WiFi z BT | Tak |
| Wentylatory | 2x 180 mm ARGB + 14 cm ARGB (opcja 3x 12 cm ARGB revers na dole obudowy) |
| System operacyjny | Windows 11Pro |
| Inne opcja |
białe kable do zasilacza link za dopłatą przewód zasilający kartę graficzną ARGB za dopłatą - polecamy |
| Gwarancja | 36 msc "Zero problemu" typu door to door |
| RATY Allegro | 15x |
| Leasing | link |
| Proponowany monitor | link |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.