Koszt wysyłki: od 19,00 zł
Stan magazynowy:
Stan produktu: Nowy

Ekstremalny komputer do gier jak i do pracy.

Witaj w nowej erze wydajności. AMD Ryzen 7 7800X3D zapewnia graczom i twórcom prędkość „Zen 4” z czystą mocą do radzenia sobie z każdą grą lub programem. Procesor oferuje 8 rdzeni, 16 wątków i maksymalną częstotliwość taktowania 5.00 GHz. Niezależnie od tego, czy renderujesz szczegółową trójwymiarową scenę, eksportujesz ogromne pliki wideo, czy wizualizujesz architektoniczne marzenie, procesory AMD Ryzen serii 7000 pozwolą ścigać się z czasem. Wszystko dzięki oszczędzającym czas technologiom, takim jak obsługa pamięci masowej PCIe® 5.0, ultraszybkiemu Wi-Fi® 6E i technologii AMD EXPO™.
Bardzo wydajne i ciche chłodzenie wodne : Thermalright-TR Mjolnir Vision 360 UB PRO ARGB z ekranem LCD

Bardzo wydajna, ultra cicha karta graficzna : Gigabyte GeForce RTX 5080 WINDFORCE OC S FF 16G 256BIT GDDR7

Wydajna, nowoczesna, stylowa płyta główna : Asus TUF GAMING B650E-E WIFI, PCIe 5 gen

Super wydajne pamięci DDR5 32GB 6800 MHz CL34
| Nazwa | Komputer do gier oraz pracy 217 INF AMD PRO Ryzen 7 7800X3D 32GB DDR5 RTX 5080 16GB 2TB 1200W W11Pro czarny |
| Procesor | AMD Ryzen 7 7800X3D 96 MB do 5,05 GHz AM5 |
| Ilość rdzeni/wątków | 8/16 |
| Pasta termo | Hydronaut lub o nie gorszej specyfikacji |
| Chłodzenie procesora WODNE | Thermalright-TR Mjolnir Vision 360 UB PRO ARGB czarna LCD link lub nie gorsze (bardzo wydajne i ciche, z ekranem LCD) |
| Płyta główna | Asus TUF GAMING B650E-E WIFI AM5 4DDR5 link |
| Pamięć RAM | 32GB 2x16GB DDR5 6800 MHz czarne DUAL |
| Dysk twardy SSD | 2TB NVMe 4x4 2280 5000/4500MB/s |
| Dysk HDD | opcja |
| Karta graficzna Nvidia | Gigabyte GeForce RTX 5080 WINDFORCE OC S FF 16G 256BIT GDDR7 link |
| Zasilacz | Deepcool PX1200G 1200W 80+ GOLD PLATINUM ATX 3.0 PCIE 5 link |
| Obudowa | Lian Li LANCOOL 217 INF White link |
| Karta sieciowa LAN | Tak, 2,5 GB/s |
| Karta sieciowa WiFi z BT | Tak |
| Wentylatory | 2x 180 mm ARGB + 14 cm ARGB (opcja 3x 12 cm ARGB revers na dole obudowy) |
| System operacyjny | Windows 11Pro |
| Inne opcja |
białe kable do zasilacza link za dopłatą przewód zasilający kartę graficzną ARGB za dopłatą - polecamy |
| Gwarancja | 36 msc "Zero problemu" typu door to door |
| RATY Allegro | 15x |
| Leasing | link |
| Proponowany monitor | link |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.