Koszt wysyłki: od 19,00 zł
Stan magazynowy:
Stan produktu: Nowy

Witaj w nowej erze wydajności. AMD Ryzen 7 7800X3D zapewnia graczom i twórcom prędkość „Zen 4” z czystą mocą do radzenia sobie z każdą grą lub programem. Procesor oferuje 8 rdzeni, 16 wątków i maksymalną częstotliwość taktowania 5.00 GHz. Niezależnie od tego, czy renderujesz szczegółową trójwymiarową scenę, eksportujesz ogromne pliki wideo, czy wizualizujesz architektoniczne marzenie, procesory AMD Ryzen serii 7000 pozwolą ścigać się z czasem. Wszystko dzięki oszczędzającym czas technologiom, takim jak obsługa pamięci masowej PCIe® 5.0, ultraszybkiemu Wi-Fi® 6E i technologii AMD EXPO™.

Przyspiesz swoją rozgrywkę dzięki technologii AMD EXPO™. Wyższe częstotliwości pamięci i możliwości podkręcenia procesora pozwolą osiągnąć wyższą płynność i większą liczbę klatek na sekundę w Twoich ulubionych grach. Precision Boost 2 automatycznie zwiększa częstotliwość procesora, zapewniając superszybką wydajność wtedy, gdy najbardziej jej potrzebujesz. Technologia Precision Boost Overdrive 5 wykorzystuje solidną konstrukcję Twojej płyty głównej, aby przyspieszyć taktowanie zegara, a także umożliwia przetaktowanie używając tylko jednego naciśnięcia przycisku. Dostosuj swój procesor AMD Ryzen, aby uzyskać spersonalizowaną wydajność, korzystając z niezawodnego narzędzia AMD Ryzen Master.

Wydajne i ciche chłodzenie wodne:

Solidna i nowoczesne płyta główna : MSI PRO B850-S WIFI6E AM5 4DDR




| Nazwa | Komputer do gier Battlefield 6 Elite 502 Black AMD 7800X3D 32GB DDR5 RX 9070 XT 16GB 1TB 850W W11Pro czarna |
| Procesor | AMD Ryzen 7 7800X3D 8/16 32 MB do 5 GHz AM5 |
| Pasta termo | Hydronaut lub o nie gorszej specyfikacji |
| Chłodzenie procesora WODNE | Cooler Master MasterLiquid 360 Core II ARGB (wydajne i ciche) link |
| Płyta główna | MSI PRO B850-S DDR5 AM5 link lub nie gorsza |
| Pamięć RAM | DDR5 32GB (2x16GB) 6000 MHz CL36 XMP3 |
| Dysk twardy SSD | 1TB PCIe 4x4 (do 6000/4000 MB/s) 4 gen |
| Dysk HDD | opcja |
| Karta graficzna AMD (polecana) | ASRock RX 9070 XT CHALLENGER 16GB GDDR6 256bit z trzeba wentylatorami (wydajność wyższa od RTX 5070 Ti 16GB) |
| Karta graficzna Nvidia | Geforce RTX 5070 12GB PNY / KFA / ASUS PRIME GeForce RTX 5070 OC 12GB (z 3 wentylatorami) |
| Zasilacz |
850 W GOLD ATX 3.1 |
| Obudowa | Cooler Master Elite 502 |
| Obudowa ARGB | Cooler Master Elite 502 ARGB (za dopłatą) link |
| Karta sieciowa LAN | Tak, 2,5 GB/s |
| Karta sieciowa WiFi z BT | Tak |
| Wentylatory | 4x 12 cm czarne |
| System operacyjny | Windows 11Pro |
| Gwarancja | 36 msc "Zero problemu" typu door to door |
| RATY Allegro | 15x |
| Leasing | link |
| Proponowany monitor | link |
| Wydajność w grach | link |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.