Koszt wysyłki: od 19,00 zł
Stan magazynowy:
Stan produktu: Nowy

Ekstremalny komputer do gier jak i do pracy.

Witaj w nowej erze wydajności. AMD Ryzen 7 7700 zapewnia graczom i twórcom prędkość „Zen 4” z czystą mocą do radzenia sobie z każdą grą lub programem. Procesor oferuje 8 rdzeni, 16 wątków i maksymalną częstotliwość taktowania 5.30 GHz. Niezależnie od tego, czy renderujesz szczegółową trójwymiarową scenę, eksportujesz ogromne pliki wideo, czy wizualizujesz architektoniczne marzenie, procesory AMD Ryzen serii 7000 pozwolą ścigać się z czasem. Wszystko dzięki oszczędzającym czas technologiom, takim jak obsługa pamięci masowej PCIe® 5.0, ultraszybkiemu Wi-Fi® 6E i technologii AMD EXPO™.
Bardzo wydajne i ciche chłodzenie : AK620 DIGITAL SE WH z LCD

Bardzo wydajna, ultra cicha karta graficzna ASUS Prime GeForce RTX 5070 12 GB GDDR7 white

Wydajna, nowoczesna, stylowa płyta główna Sapphire PURE B850 AM5 12 fazowa sekcja zasilania, PCIe 5 gen

Super wydajne pamięci DDR5 32GB 6000 MHz

| Nazwa | Komputer do gier oraz pracy 217 INF AMD PRO Ryzen 7 7700 32GB DDR5 RTX 5070 1TB 850W W11Pro biała |
| Procesor | AMD Ryzen 7 7700 32 MB do 5,35 GHz AM5 |
| Ilość rdzeni/wątków | 8/16 |
| Pasta termo | Hydronaut lub o nie gorszej specyfikacji |
| Chłodzenie procesora | DeepCool AK620 DIGITAL SE WH biały link lub nie gorsze (bardzo wydajne i ciche, z ekranem LCD) |
| Płyta główna | Sapphire PURE B850M WIFI AM5 4DDR5 link |
| Pamięć RAM | 32GB (2x16GB) DDR5 6000 MHz ARGB DUAL |
| Dysk twardy SSD | 1TB NVMe 4x4 2280 6000/5000MB/s |
| Dysk HDD | opcja |
| Karta graficzna Nvidia | ASUS PRIME GeForce RTX 5070 12 GB GDDR7 white link |
| Zasilacz | Deepcool 850W 80+ GOLD ATX 3.0 PCIE 5 white |
| Obudowa | Lian Li LANCOOL 217 INF White link |
| Karta sieciowa LAN | Tak, 2,5 GB/s |
| Karta sieciowa WiFi z BT | Tak |
| Wentylatory | 2x 180 mm ARGB + 14 cm ARGB (opcja 3x 12 cm ARGB revers na dole obudowy) |
| System operacyjny | Windows 11Pro |
| Inne opcja |
białe kable do zasilacza link za dopłatą przewód zasilający kartę graficzną ARGB za dopłatą - polecamy |
| Gwarancja | 36 msc "Zero problemu" typu door to door |
| RATY Allegro | 15x |
| Leasing | link |
| Proponowany monitor | link |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.